Draugai

Apie mus

Smaragdo Miestas yra vaikų ugdymo, priežiūros bei laisvalaikio vieta, kurioje taip pat galima švęsti svarbiausias vaikystės šventes - nuo gimtadienių iki išleistuvių.. Neapsiribodami Smaragdo Miesto sienomis, organizuojame vasaros stovyklas bei vaikų užimtumą įvairiuose dideliuose susibūrimuose.

Pasakos kūrimas prasideda nuo interjero… jis jaukus, šiltas, bet kartu magiškas, toks, kokio tikrai nesate matę niekur kitur..su daugybe mažų detalių, apgalvotų ir išjaustų… Daug širdies į tai buvo sudėta :) Tai pasakojimas apie laisvę, apie meilę viskam, kas gyva, apie drąsą turėti dideles svajones, tai kvietimas kūrybai, nevaržomai jokių koncepcijų.

Daugiau nei dešimtmetį trunkanti patirtis leido gerai pažinti mažuosius Smaragdo miesto lankytojus, ištyrinėti jų poreikius, suburti komandą, kuri ne tik profesionali, bet ir sudaryta iš nuoširdžių, kūrybingų, jautrių žmonių, kuriems yra svarbu išgirsti ir atliepti kiekvieną vaiką.

Stengiamės, kad ugdymas būtų kuo labiau visapusis - fizinis, dvasinis, emocinis, intelektinis, socialus, tam naudojam tiek tradicinius užsiėmimus, lavinimo būdus, senus gerus žaidimus, tiek pritaikom įvairiausias naujoves. Labai vertinam meninį ugdymą, kūrybą, turime įvairių instrumetų, su vaikais piešiam, lipdom, grojam, dainuojam, šokam, mokomės žongliruoti. Norime vaikus įkvėpti pažinti ir vertinti mūsų etninę kultūrą, taip pat domimės ir kitomis, todėl pas mus dažnai skamba įvairių kultūrų muzika, žaidžiami tiek mūsų, tiek kitų tautų ir tradicijų žaidimai.. Didelį dėmesį skiriame tiesiog bendravimui ir įsiklausymui.

Mūsų principai ir vetybės, dirbant su vaikais:

  • Padėti kiekvienam vaikui išsiskleisti, pažinti save, atrasti savo stipriąsias savybes. Vaikas nėra baltas popieriaus lapas, į kurį gali prirašyti, ką nori, vaikas yra vertingų neatrastų lobių skrynia.. :)
  • “Kiti tokie pat svarbūs kaip ir aš” - jautrumas ne tik sau, bet ir kitiems, ugdomas vaiko suvokimas, kad laimės ar realizacijos neturi būti siekiama kitų sąskaita.
  • “Ne tik imu, bet ir duodu” - suvokimo, ką gero aš galiu dauoti pasauliui, ugdymas.
  • Pagarba. Tiek sau, tiek kitiems, vaikams ir suaugusiems, senoliams, protėviams, o taip pat viskam, kas mus supa.
  • Atsakomybė. Už savo žodį, už veiksmą. Vaikų teisės yra neatsiejamos nuo pareigos, bei atsakomybės už savo veiksmus suvokimo.
  • Tiesa, tikrumas. Išmokyti vaiką atskirti tikra nuo netikra, nebijoti tiesos, nemeluoti nei sau, nei kitiems.
  • Gamta - didžiausias mūsų visų mokytojas. :)

Atrasti širdies ryšį yra įmanoma su kiekvienu vaiku, net ir tais atvejais, kai tai padaryti prireikia daug pastangų.