Draugai

Vasaros stovyklos

vasara

Smaragdo Miesto stovyklos nėra didelės - apie 15 - 20 vaikų, su kuriais užsiima 3 - 4 vadovai, todėl su vaikais daug bendraujama, stengiamės išklausyti ir skirti dėmesio kiekvienam - pas mus gerai jaučiasi tiek aktyvūs ekstravertiški vaikai, tiek ir ramesni, tylesni, jautresni vaikai, kurių saviraiškos galimybės esant dideliam kolektyvui sumažėja.


Kūrybinė Smaragdo Miesto stovykla

::: Liepos 21 - 28 d. :::

Stovykla skirta 8-14 metų vaikams, norintiems geriau pažinti save, išbandyti jėgas, įgyti daugiau drąsos, išmokti bei sužinoti daug naujų dalykų ir svarbiausia - puikiai praleisti laiką.. :)

Ugdysime įvairiausius vaikų meninius sugebėjimus – grosime, šoksime, piešime, kursime, vaidinsime. Ypatingą dėmesį skirsime žongliravimui - vaikai turės galimybę mokytis šio meno iš profesionalų. Tobulėsime tiek fiziškai (rytą pasitiksime su Tai Či mankšta, leisimės į žygius, sportuosime), tiek dvasiškai (mokysimės pajausti gamtą, girdėti žemę, medžius, žoleles, akmenis, atrasti daugybę mažų ir didelių gamtos stebuklų). O kur dar lobio paieškos, milžiniški muilo burbulai, stalo žaidimai, vakarai prie ugnies, maudynės, nuotykiai…

Vienas iš svarbiausių stovyklos projektų - jau tradicija tapęs, vaidybinio kino filmo kūrimas: nuo scenarijaus rašymo, rekvizito ir kostiumų dizaino iki filmavimo aikštelės.. Nebūtinai visi turi tapti aktoriais - ši veikla apjungia daugybę kūrybinių sričių ir darbas užkulisiuose būna ne mažiau svarbus, o rezultatas dažnai pranoksta lūkesčius.. ;)

Vienu žodžiu - gera nuotaika ir neblėstantys atsiminimai garantuoti! :)

Prašome registruotis iš anksto!

Stovyklos kaina - 290 Eur

Praėjusių stovyklų metu kurti vaidybiniai filmai:

Video: Tikroji Egipto Istorija (2018)

Video: Taikos akmuo

Video: Katino kerštas

Video: Pasiklydę laike

Praėjusių stovyklų akimirkos:

- Didžioji stovykla 2014
- Didžioji stovykla 2015
- Didžioji stovykla 2016
- Didžioji stovykla 2017
- Didžioji stovykla 2018

^^^


Kūrybinė „Raganaičių“ stovykla mergaitėms

(stovykla skirta 8-14 metų amžiaus mergaitėms)

::: 2024 m. stovykla nevyks :::

Tai stovykla mergaitėms, norinčioms leistis i nuotykį. Mergaitėms, kurioms įdomu, Kas aš? Kur aš? Kodėl aš?

Su džiaugsmu padėsime atsiverti naujoms patirtims - pažinti, pajausti, išgirsti, įminti… atrasti savyje kažką naujo… Mes ieškosime Laisvės – kūryboje, šokyje, dainoje, juoke, ugnyje, lietuje, savyje – visur, kur tik ji slepiasi.. Mokysimės įminti gamtos paslaptis, pažinti vaistažoles, gėles, akmenis, gaminti papuošalus, žongliruoti, groti būgnais bei kitais instrumentais, savo fantazijai suteikti formą. Mokysimės matyti ne tik save, bet ir visus ir viską, kas aplink mus.

Stovykla – jauki ir nedidelė, puiki proga išbandyti save ir toms, kurios dar niekada nestovyklavo.

Vietų skaičius ribotas, prašome registruotis iš anksto!

Stovyklos kaina - 240 Eur

Akimirkos iš praėjusių stovyklų:

vasara

vasara

vasara

vasara

vasara

vasara

vasara

vasara

vasara

vasara

vasara

^^^